ТОВ "Победит-Інструмент" - Твердосплавные пластины, метчики, плашки, сверла, токарные резцы - Официальный дилер ОАО Победит в Украине

Люди Януковича та Ахметова — у владі Яценюка та Турчинова

  • PDF

Національні регулятори є пультом управління економікою в інтересах кланів, які встановлюють тарифи для кінцевих споживачів та регулюють величезні галузі. Інколи для олігархів набагато важливіше мати свою людину на чолі регулятора, ніж міністерства.

Так, Національну комісію з питань електроенергетики досі очолює ставленик Ріната Ахметова Сергій Тітенко.

Цей регулятор — головна складова в ланцюгу капіталізації Ахметова, оскільки НКРЕ погоджує тарифи на електроенергію, що становить один з головних бізнесів Ахметова. За участі Тітенка було не лише імплементовано нечуваний “зелений тариф” для сонячних електростанцій Клюєва. НКРЄ за його керівництва була підлегла інтересам теплової енергетики, яка становить основний бізнес Ахметова.

Так само ставленик Ахметова Дмитро Тевелєв залишився на чолі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Національна комісія з питань ринків фінансових послуг досі перебуває під негласним контролем Віктора Берліна, смотрящего від Сім'ї Януковича. Берлін — людина з квоти Саші-стоматолога. Він — колишній підлеглий Сергія Арбузова в сімейному “УкрБізнесБанку” та державному “УкрЕксімБанку”. В нацкомісії він хоч і не працює на першій посаді, але залишається куратором всього страхового бізнесу в масштабах України.

Зберігся на посаді керівника Державного комітету підприємництва Михайло Бродський, який прийшов до влади Януковича як висуванець Бориса Колеснікова та Андрія Клюєва, а зараз затримався завдяки стосункам з Ігорем Коломойським.

При чому Бродський, будучи керівником органу виконавчої влади, відкрито закликає у соціальних мережах до відставки очільника виконавчої влади Яценюка та в.о. президента Турчинова.

 

У Нацкомісії в сфері зв'язку та інформатизації досі працює керівником Петро Яцук — співробітник донецької філії “Укртелекому” часів губернаторства Януковича.

“Укртелеком” загадковим чином змінив власника за часів президентства Януковича. Офіційно монополіста без конкурентів було придбано посередницькою австрійською фірмою “Еpic”, яка представляла неназваних інвесторів. За інформацією джерел, це була “Сім'я Януковича”, яка зрештою змушена була легалізуватися, залучивши Ахметова в партнери і перевівши “Укртелеком” на СКМ.

Зберігають та навіть посилюють свій вплив кадри Януковича і в Нацкомісії регулювання комунальних послуг. На сьогодні в.о. керівника є Юрій Хіврич — особистий приятель президента-втікача.

Хіврич в 1990-их роках за часів роботи Януковича в Єнакієвому працював головою виконкому міської ради, потім був заступником губернатора Януковича, а за часів його президентства став міністром житлово-комунального господарства, потім — заступником міністра, звідки був вигнаний через неспроможність.

За словами тодішнього прем'єра Азарова, Хіврич “не впорався з покладеними на нього обов'язками з контролю над ціноутворенням у сфері житлово-комунального господарства”.

Цього року Хіврич досягає граничного віку перебування на державній службі — 65 років, але уже нова влада продовжила Хівричу право працювати до 2016 року.

Відповідне подання, за словами джерел, було подане в квітні 2014 року та задоволене Яценюком. Читати цей документ, сповнений чиновницького підлабузництва про “творчий пошук, наполегливість та високий професіоналізм” — окреме сумнівне задоволення.

І якщо деяких з перерахованих осіб залишили на посадах тимчасово, то збереження людей Ахметова входить у пакет негласних домовленостей між олігархом і чинним прем'єр-міністром.

Сергій ЛЕЩЕНКО

Подробнее http://goo.gl/dK6KJFКаталог товаров


Расширенный поиск
Пример: Для поиска пластин введите код пластины по ГОСТ, либо сплав, либо код-сплав.
Пример: Либо 06410, либо ВК6, либо 06410-ВК6.

Подписка на обновления

Будьте в курсе последних обновлений прайсов, сайта и новых акциях.

Наши контакты

04074, Украина, г. Киев, Оболонский район, ул. Луговая, 16, эт. 2
Тел./Факс: +380 (44) 502-77-01
Тел./Факс: +380 (44) 502-77-02
Тел./Факс: +380 (44) 501-91-61
URL: Полный каталог продукции
URL: ООО Победит-Инструмент
Консультация
Новости Люди Януковича та Ахметова — у владі Яценюка та Турчинова

Сертификаты

sertif-pobedit-sm

Стандарты

  • УкрСЕПРО Сертификат соответствия качества
  • ГОСТ-Р Сертификат соответствия качества
  • ГОСТ-К Сертификат соответствия качества

Производители

ООО "Победит-Инструмент" официальный дилер заводов-производителей металлорежущей и твердосплавной продукции.